Movies
Ratings
177
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5