Movies
Ratings
144
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0