Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5