Series
Ratings
181
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
A Man's StoryRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 1.5
Shin DonRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5