Movies
Ratings
337
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5