Titles you rated
Slam DunkRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.0
I Couldn't Become a Hero, So I Reluctantly Decided to Get a JobRated ★ 1.5
Izetta: The Last WitchRated ★ 2.5- Please tell me! Galko chanRated ★ 3.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 3.0- Hip Whip GirlRated ★ 0.5
SupergirlRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 2.0- Getter RoboRated ★ 3.0
- Divine Demon-Dragon GaikingRated ★ 2.5
Galaxy Cyclone BraigerRated ★ 2.5- Beast God LigerRated ★ 2.0
- 녹색전차 해모수Rated ★ 2.0
Ladies versus Butlers!Rated ★ 2.0- 聖痕のクェイサーRated ★ 2.5
- 聖痕のクェイサーIIRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5