Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5