Series
Ratings
64
The Good Detective Season 2Rated ★ 2.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.0