Series
Ratings
265
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
HostageRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5