Movies
Ratings
326
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 1.0
Mulholland DriveRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Good BoyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
LeeRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5