Movies
Ratings
23
TakenRated ★ 5.0
Mr. HeartRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Genghis Khan: To The Ends Of The Earth And SeaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The Legend of GobiRated ★ 4.0