Movies
Ratings
35
BluebeardRated ★ 1.0
WonderRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0