Movies
Ratings
765
TranscendenceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
A FamilyRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0- City of DamnationRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0