Series
Ratings
314
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
The Chef ShowRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5