Movies
Ratings
252
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0