Series
Ratings
232- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.5
- Produce X 101Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Revenged LoveRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
Till The End of The MoonRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 2.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 2.0- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
NCT Universe: LASTARTRated ★ 3.0