Series
Ratings
117
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Spring FeverRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 1.5
The Golden SpoonRated ★ 1.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 1.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 1.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Light on MeRated ★ 2.0
TemptedRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5