Series
Ratings
60
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 2.5
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0