Movies
Ratings
201
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0