Series
Ratings
68- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5