Series
Ratings
119
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 2.0
WaywardRated ★ 4.0
EricRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0