Series
Ratings
356- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 3.0
Sounds of WinterRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Good Morning CallRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5