Movies
Ratings
328
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 4.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 4.0
Love Yourself in SeoulRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0