Movies
Ratings
301
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dennis the MenaceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0