Series
Ratings
135
The Art of SarahRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 4.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
Offline LoveRated ★ 4.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5- A Sleeping ForestRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.0