Series
Ratings
47
Evening Drink StyleRated ★ 4.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0