Movies
Ratings
379
The WailingRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0