Movies
Ratings
101
NoahRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5