Movies
Ratings
1096
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.5
Karate Kid: LegendsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Red Sea Diving ResortRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
ExterritorialRated ★ 3.0
LouRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
No Way UpRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0