Series
Ratings
107
AdolescenceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 5.0