Series
Ratings
29
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0