Series
Ratings
88
KakeguruiRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
NANARated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5- Love AttackRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0