Series
Ratings
211
Master of StudyRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 1.0
Mr. BackRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5
RememberRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 0.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0