Series
Ratings
98
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5