Series
Ratings
61
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0