Series
Ratings
16
GhostRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0