Series
Ratings
30
VeepRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0