Movies
Ratings
52
Mean GirlsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Wind ChillRated ★ 2.0- Ladies in BlackRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.0
The QuakeRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
StokerRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5