Movies
Ratings
1086
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Samurai FictionRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0