Series
Ratings
53
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0