Movies
Ratings
470
The BayRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 1.5
Emma.Rated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 1.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0