Series
Ratings
138- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The MoleRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0