Series
Ratings
237
I Am SoloRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
She Would Never KnowRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 3.5