Series
Ratings
171
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 5.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 4.0
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 3.0
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 2.5