Series
Ratings
27
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0