Series
Ratings
479
BarakamonRated ★ 3.0- Body of Proof Season 3Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 22Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.5
SF8Rated ★ 2.5
SupergirlRated ★ 4.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 2.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
PreacherRated ★ 1.5