Movies
Ratings
2484
Project Hail MaryRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Tears of the Blue SeaRated ★ 3.0
MOBILE SUIT GUNDAM HATHAWAY The Sorcery of Nymph CirceRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Voltes V: Legacy - The Cinematic ExperienceRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Kizumonogatari -Koyomi Vamp-Rated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.5
Phoenix: Reminiscence of FlowerRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0