Series
Ratings
120
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Who Killed Daigoro Tokuyama?Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 2.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0