Series
Ratings
34- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5- プライドRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5