Movies
Ratings
102
JokerRated ★ 4.5
TampopoRated ★ 4.5- A Girl, She Is 100%Rated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0- KimchiRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5